12101/​146

Ubekendt kunstner, 19. årh.

To putti af patineret bronze, fragmenter, den ene på senere base. H. 17–22. (2)

Ridser og mærker. Dele af større figurgruppe.

Kunst, antikviteter & design, 7. januar 2021

Vur­dering

800 DKK

Hammerslag

280 DKK

15 bud

(Autobud) 280 DKK
270 DKK
(Autobud) 260 DKK
250 DKK
240 DKK
(Autobud) 230 DKK
220 DKK
(Autobud) 135 DKK
130 DKK
(Autobud) 125 DKK
120 DKK
(Autobud) 115 DKK
110 DKK
105 DKK
100 DKK