12101/146
Ubekendt kunstner, 19. årh.
To putti af patineret bronze, fragmenter, den ene på senere base. H. 17–22. (2)
Ridser og mærker. Dele af større figurgruppe.
Kunst, antikviteter & design, 7. januar 2021
Vurdering
Hammerslag
15 bud