1409/​1301

Iolitarmbånd af sterlingsølv forgyldt med 14 kt. hvidguld prydet med smaragdslebne ioliter. L. 17 cm. Ca. 2012. Æske medfølger.

Fremstår med mindre alders- og brugsslitage.

Smykker, 26. februar 2014

Vur­dering

2.000 DKK

Hammerslag

850 DKK

(Autobud) 850 DKK
800 DKK
(Autobud) 750 DKK
700 DKK
(Autobud) 650 DKK
600 DKK
550 DKK
500 DKK