2446/​322

Svensk kommode af blåmalet træ med plade af imiteret sten. Gustaviansk form, 20. årh. og fornyeligt omlavet. H. 78. B. 111. D. 48.

Ridser og mærker. Brugsslitage. Nøgle medfølger.

Vur­dering

10.000 DKK

Hammerslag

279627 6.000 DKK