1438/1671
Fransk kamingarniture af bronze og zink, bestående af et par firarmede kandelabre og kaminur, timekrans af emalje sign. C. H. Molard, Nancy. 20. årh.s begyndelse. H. 39. B. 24. D. 16.
Varia, 18. september 2014
Vurdering
Hammerslag