2031/670
Ubekendt møbeldesign
To-personer sofa med ben af bejdset bøg, betrukket med lyst velour. 1930–40erne. L. 150.
Fremstår med alders- og brugsslitage. Ridser og mærker.
Moderne kunst og design, 28. juli 2020
Vurdering
Hammerslag
15 bud