2021/176
Flamsk maler, 18 årh.
Parti fra en stald med dyr og bønder. Usigneret. Olie på lærred. 43×69.
Lærredet er dubleret. Krakeleringer. Mindre retoucheringer og afskalninger.
Ældre malerier, møbler og varia, 18. maj 2020
Vurdering
Hammerslag