2441/732
Kat samt fugl. Sign. Corneille 2000, 32/150. Bemalet træ på begge sider. H. 30. L 32.
Normal patina. Minimale afskalninger.
Vurdering
907698 | ||
843788 (Autobud) | ||
907698 | ||
843788 | ||
1127863 | ||
800318 | ||
576 |