1317/683
Wistremundo Artero (f. Sevilla 1928)
Abstrakt komposition. Sign. Wistremundo Artero, 1981; sign. og dateret på bagsiden. Olie på lærred. 62×50.
Moderne kunst og design, 23. april 2013
Vurdering
Hammerslag
36 bud