11947/40
Louis XVI ramme af mahogni, udskåret med tandsnit og prydet med forgyldt perlestaf. 18. årh.s slutning. Lysmål 41×32. Rammemål 50,5×41.
Kunst, antikviteter & design, 21. november 2019
Vurdering
Hammerslag
27 bud