318/4
Bang & Olufsen
“Beovision 7–32” inkl. fjernbetjening og højttaler. Beslag til til vægmontering medfølger. (2)
Proveniens: Sælges på begæring af Statsadvokaten for Særlig Økonomisk og International Kriminalitet.
Antagelig PIN-kode låst.
Højtaler: Typenr.: 6210 Serienr.: 18708053
Fjernsyn: Typenr.: 9311 Itemnr.:1816679 Serienr: 18661233
Brugsslitage, herunder ridser og mærker. Løs bagbeklædningsstykke. Der garanteres ikke for funktionaliteten.
Tvangssalg, 12. december 2016
Vurdering
Hammerslag
14 bud