1921/171
Kinesisk piedestal af rigt udskåret hardwood. Plade af rødbroget marmor. 20. årh.s begyndelse. H. 75. Diam. 34.
Ældre malerier og møbler, 20. maj 2019
Vurdering
Hammerslag