2435/771
Hans J. Wegner (f. Tønder 1914, d. Gentofte 2007)
“GE 290A”. Højrygget lænestol af eg. Hynder i sæde og ryg betrukket med grøn uld. Udført og mærket hos Getama.
Stand
Fremstår med alders- og brugsslitage, herunder ridser og mærker.
Eftersyn
I
Lyngby
Auktion
Kategori
Sælges
Vurdering
Næste bud
Dit maksbud
1 bud
Tidspunkt | Byder | Bud |
---|---|---|
802930 |