2142/​235

Firfløjet miniature skærm, prydet med tableauer af udskåret kork monteret i glas. Kina 20. årh. Hver fløj 26×10 cm.

Ældre malerier, møbler og varia, 18. oktober 2021

Vur­dering

2.000 DKK

Hammerslag