2142/235
Firfløjet miniature skærm, prydet med tableauer af udskåret kork monteret i glas. Kina 20. årh. Hver fløj 26×10 cm.
Ældre malerier, møbler og varia, 18. oktober 2021
Vurdering
Hammerslag