11947/91
Helge Ernst (f. København 1916, d. Grevinge 1991)
Komposition. Sign. Helge Ernst. Nr. 11/100. Litografi i farver. 39×59.
Kunst, antikviteter & design, 21. november 2019
Vurdering
Hammerslag
11 bud