12103/33
Dansk snedkermester
Skænk af mahogni med profilerede ben, front med tre døre og tre skuffer. H. 90. B. 187. D. 60.
Nøgle medfølger.
Fremstår med mindre alders- og brugsslitage, herunder ridser, mærker og løse ben.
Kunst, antikviteter & design, 21. januar 2021
Vurdering
Hammerslag