2203/116
Bakkebord af bemalet træ, front med skuffe, let tilspidsede ben. 19. årh. H. 76. B. 88. D. 58.
Brugsslitage. Ridser og mærker.
Ældre malerier, møbler og varia, 17. januar 2022
Vurdering
Hammerslag
19 bud