1622/​751

Bang & Olufsen

Stereoanlæg, bestående “Beosound 4” samt fire “Beolab 6000”. Ks. med remote, vægslag samt div. ledninger medfølger. (6)

Beolab 6000 : Typenr. 6821 Serienr. 13494372. 13556889.

Beosound 4 : Typenr. 2851 Itemnr. 1200000 Serienr. 21778091.

Brugsslitage. Ridser og mærker. Der garanteres ikke for funktionaliteten. Frotstof højttalere delvis løstsiddende.

Moderne kunst og design, 31. maj 2016

Vur­dering

8.000 DKK

Hammerslag

4.200 DKK

4.200 DKK
4.000 DKK
3.800 DKK
(Autobud) 3.600 DKK
3.600 DKK
3.400 DKK
(Autobud) 3.200 DKK
3.000 DKK
2.000 DKK