2447/​982

Studio Job

“Playtime”. Skammel/puf i form af volleyball, betrukket med patineret brunt skind. Udført og mærket hos Montis. H. 46. Diam. 50.

Fremstår med mindre alders- og brugsslitage. Nogle ridser og mærker.

I Aarhus
Vur­dering

3.000 DKK

Hvordan fungerer maksimumbud?