12119/2
Carl Henning Dalsgaard
Travel by East Asiatic Company LTD. Sign. Dalsgaard. Litografisk plakat, trykt i 1950erne. Trykt hos Levison. Bladmål 100×62. Uindrammet.
Kunst, antikviteter & design, 13. maj 2021
Vurdering
Hammerslag
14 bud