2446/71
Et par Danske Louis XVI stole i sortmalet træ og forgyldt træ, udskåret ’a la bambue’, sæder med originalt fletværk. 18. årh.s slutning. (2)
Ridser og mærker. Brugsslitage. Lidt ledløse.
Vurdering
Hammerslag
11 bud
1077833 | ||
5536 | ||
1077833 (Autobud) | ||
5536 | ||
1077833 (Autobud) | ||
5536 | ||
1077833 (Autobud) | ||
5536 | ||
1077833 (Autobud) | ||
5536 | ||
1077833 |