920/421
Erindringsmedaljen i anledning af Hendes Majestæt Dronningens 75 års fødselsdag, 2015, sølv med krone, forgyldt sølv med krone, 28 mm, i krydsbånd i farve som Dannebrogordenes bånd med sølvmonogram - original æske, bæretilladelse og diplom dateret 16. april 2015 medfølger.
Kvalitet
M
Mønter og medaljer, 30. april 2024
Vurdering
Hammerslag