920/​421

Erindringsmedaljen i anledning af Hendes Majestæt Dronningens 75 års fødselsdag, 2015, sølv med krone, forgyldt sølv med krone, 28 mm, i krydsbånd i farve som Dannebrogordenes bånd med sølvmonogram - original æske, bæretilladelse og diplom dateret 16. april 2015 medfølger.

Quality

Prooflike

Auction
Category
Estimate

12,000 DKK

Price realised

Not sold. Inquiry