1935/501
Michael Kvium (f. Horsens 1955)
“Be Creative”. Sign. Kvium 99. Mixed media på to sammensatte stykker papir. 65×90.
Proveniens: Galleri Franz Pedersen, Horsens. Proveniens: Privatsamling, Danmark.
Konditionsrapport ved forespørgsel. Kontakt: modernart@bruun-rasmussen.dk
Moderne kunst og design, 27. august 2019
Vurdering
Hammerslag