1419/1667
Norsk lysestage af sølv. Udført hos Thorvald Marthinsen, Tonsberg. 20. årh. Udfyldt. H. 15.
Almindelig brugspatina, herunder ridser og mærker.
Varia, 8. maj 2014
Vurdering
Hammerslag
12 bud