2142/110
Ampel med kuppel af glas, montering af patineret messing med prismer samt fugl. Louis XVI form. 19. årh. H. inkl. ophæng 90.
Brugsslitage. Mindre ridser og mærker.
Ældre malerier, møbler og varia, 18. oktober 2021
Vurdering
Hammerslag
14 bud