2119/535
Charles Cottet (f. 1924, d. 1987)
Komposition. Sign. Ch. Cottet 63. Olie på lærred. 76×100.
Enkelte større krakeleringer.
Moderne kunst og design, 11. maj 2021
Vurdering
Hammerslag