2118/697
Reinhard Heinemann (f. Altona 1895, d. Esbjerg 1967)
Skov. Sign. R. Heinemann. Olie på plade. 65×53.
Original stand.
Moderne kunst og design, 4. maj 2021
Vurdering
Hammerslag
32 bud