1512/519
Karl Bovin (f. Frederikshavn 1907, d. Fårevejle 1985)
Sommerlandskab. Sign. Karl Bovin 49. Olie på lærred. 55×68
God original stand.
Moderne kunst og design, 17. marts 2015
Vurdering
Hammerslag