2144/​119

Et par store svenske hall spejle i rammer af forgyldt og forsølvet træ og gesso. 19. årh.s midte. H. 262. B. 75. (2).

Nogen slitage.

Ældre malerier, møbler og varia, 1. november 2021

Vur­dering

30.000 DKK

Hammerslag

25.000 DKK