2144/119
Et par store svenske hall spejle i rammer af forgyldt og forsølvet træ og gesso. 19. årh.s midte. H. 262. B. 75. (2).
Nogen slitage.
Ældre malerier, møbler og varia, 1. november 2021
Vurdering
Hammerslag