1650/1594
Et par hurricanes af sølvplet, skærme af klart glas med slibninger. 20. årh.s første årtier. H. 57 cm. (2)
Forsølvning fremstår med slitage.
Varia, 15. december 2016
Vurdering
Hammerslag
14 bud