2431/557
“Interdane”. Fleksibel hvilestol med integreret fodskammel, stel af rustfri fjederstål. Model 19864. Udført hos Stouby.
Stand
Fremstår med mindre alders- og brugsslitage. Enkelte ridser og mærker.
Auktion
Moderne kunst og design, 30. juli 2024
Kategori
Vurdering
Hammerslag
Ikke solgt