2124/9307
“Sirius” rejsetaske af brunt monogram kanvas, brune læderbesætninger, gyldne beslag, aftageligt navneskilt, et stort lynlåsrum med elastikremme, inderlomme og beige kanvas for. H. 46 x B. 63 x D. 20 cm.
Fremstår med alm. alders- og brugsslitage. Skjolder, ridser og mærker på læderbesætninger. Alle mål er cirkamål.
Fashion, 16. juni 2021
Vurdering
Hammerslag