1947/456
Lille svensk skrivebord af birkerod, med sarg hvori to skuffer. 19. årh. H. 77. B. 98. D. 57.
Restaureret. Ingen nøgle.
Ældre malerier, møbler og varia, 18. november 2019
Vurdering
Hammerslag
15 bud