2232/96
Otto Thomassen
Armbånd af narhvalstand udskåret med masker og lås. L. 17,5. Ca. 1950'erne.
Fremstår med alders- og brugsslitage.
Ældre malerier, møbler og varia, 8. august 2022
Vurdering
Hammerslag
33 bud