12143/​215

Jens Peter Lund (f. 1821, d. 1871)

Studie af frodige engplanter. Sign. JP Lund. Bly på papir. Bladstørrelse 28,5×33. Rammemål 36×40.

Foxingpletter. Ramme med patina

Kunst, antikviteter & design, 28. oktober 2021

Vur­dering

800 DKK

Hammerslag

320 DKK

320 DKK
300 DKK