12143/215
Jens Peter Lund (f. 1821, d. 1871)
Studie af frodige engplanter. Sign. JP Lund. Bly på papir. Bladstørrelse 28,5×33. Rammemål 36×40.
Foxingpletter. Ramme med patina
Kunst, antikviteter & design, 28. oktober 2021
Vurdering
Hammerslag