2119/1030
Ubekendt møbeldesign
Rektangulært sofabord af glas. H. 45. L. 129. B. 70.
Stand
Fremstår med mindre alders- og brugsslitage. Enkelte ridser og mærker.
Auktion
Moderne kunst og design, 11. maj 2021
Kategori
Vurdering
Solgt
Hammerslag
1 bud
Tidspunkt | Byder | Bud |
---|---|---|