12038/127
Lars Åkirke (f. Gørløv 1926, d. Tibirke 2004)
Komposition. Sign. verso Lars Åkirk, 1963. Olie på lærred. 76×76. Uindrammet
Afskalninger top og højre side.
Kunst, antikviteter & design, 17. september 2020
Vurdering
Hammerslag