2427/​64

Ubekendt maler, 19. årh.

Interiør med en bænk. Usigneret. Olie på træ. 24×15.

Behov for let overfladerensning. Mindre afskalninger.

Vur­dering

3.000 DKK

Hammerslag

4.400 DKK

14 bud

853141 4.400 DKK
119988 4.200 DKK
853141 (Autobud) 4.000 DKK
119988 4.000 DKK
853141 (Autobud) 3.800 DKK
119988 3.600 DKK
853141 (Autobud) 3.400 DKK
119988 3.200 DKK
853141 (Autobud) 3.000 DKK
119988 2.900 DKK
853141 2.800 DKK
859022 (Autobud) 2.700 DKK
853141 2.600 DKK
859022 1.500 DKK