2014/1163
Diamantvedhæng af 14 kt. guld prydet med brillantslebet diamant på ca. 0.12 ct. Farve: Wesselton (H). Klarhed: VVS. Vedhæng ca. 11,5×9 mm. Kæde af 8 kt. guld medfølger. L. 45,5 cm. 2000. (2)
Certifikat og æske medfølger.
Fremstår med minimale alders- og brugsspor. Halskæden fremstår med alders- og brugsslitage.
Smykker, 1. april 2020
Vurdering
Hammerslag
14 bud