2431/273
Svensk konsolskab af bemalet træ. Gustaviansk form, 19. årh. og senere. H. 115. B. 53. D. 43.
Brugsslitage. Nøgle medfølger.
Ældre malerier, møbler og varia, 29. juli 2024
Vurdering
Hammerslag