12108/120
Poul Janus Ipsen (f. København 1936)
Mand på gyngehest. Sign. og betitlet, Poul Janus Ipsen 1978, nr. 290/300. Litografi i farver. Bladmål 75×55. Uindrammet.
Kunst, antikviteter & design, 25. februar 2021
Vurdering
Hammerslag
13 bud