2027/827
Fro Hoffman (f. 1903, d. 1993)
Opstilling med blomster i blå kande. Sign. Fro Hoffman. Olie på lærred. 41,5×35,5.
Behov for let overfladerensning.
Moderne kunst og design, 30. juni 2020
Vurdering
Hammerslag
18 bud