2415/11
Et par svenske halvrunde konsolborde af hvidmalet træ. Gustaviansk form, 20. årh. H. 75. B. 98. D. 49. (2)
Ridser og mærker. Brugsslitage.
Ældre malerier, møbler og varia, 8. april 2024
Vurdering
Hammerslag