2131/​1300

Chanel

“Mini Rectangular Flap Bag” af sort quiltet ruskind med gyldne beslag, kædehank, en udvendig baglomme, one interior zipped pocket and black leather lining. H. 13 x B. 21 x D. 6 cm.

Carte D'authenticité medfølger.

Fremstår med alm. alders- og brugsslitage. Ridser og mærker på ruskind. Læder gået op to steder på hank. Alle mål er cirkamål.

Smykker og Fashion, 4. august 2021

Vur­dering

15.000–18.000 DKK

Hammerslag