2116/248
“Hævert” vinkyper redskab af sølv, stemplet 830. Håndtag af træ. Vægt 207 gr. L. 71 cm.
Fremstår med alders- og brugsslitage.
Ældre malerier, møbler og varia, 19. april 2021
Vurdering
Hammerslag
12 bud