2044/8
Art Deco konsol af sortmalet jern, dekoreret med bladværk, plade af hvidbroget marmor. 20. årh.s begyndelse. H. 89. B. 109. D. 38.
Brugsslitage. Ridser og mærker. Enkelte rustpletter. Plade med kanthak.
Ældre malerier, møbler og varia, 26. oktober 2020
Vurdering
Hammerslag