2435/1264
“Noé” taske af monogram kanvas med brune læderbesætninger, gyldne beslag, justerbar skulderstrop, et rum med snorelukning og brunt stof for. H. 34 x B. 27 x D. 20 cm. 2003.
Fremstår med alm. alders- og brugsslitage. Slitage på læderbesætninger, herunder enkelte pletter og ridser. Alle mål er cirkamål.
Vurdering
883193 | ||
1135888 |