2436/802
Dansk møbeldsign
Tre-personers svungen sofa med ben af eg, betrukket med turkis uld. 1930–40'erne. L. 193.
Stand
Fremstår med alders- og brugsslitage. Nogle ridser og mærker.
Eftersyn
I
Aarhus
Auktion
Kategori
Sælges
Vurdering