1345/154
Sæt på otte George III stole af mahogni, heraf to med armlæn. England, 18. årh.s slutning. (8)
Brugsslitage. Enkelte ridser og mærker. Alle stabile.
Ældre malerier og møbler, 4. november 2013
Vurdering
Hammerslag
34 bud