1834/1123
Italiensk seks-radet armbånd af 18 kt. guld. L. 19 cm. Vægt ca. 34,5 g.
Fremstår med alders- og brugsslitage. Låsen er delvist itu. Mangler indstik.
Smykker, 22. august 2018
Vurdering
Hammerslag