1834/​1123

Italiensk seks-radet armbånd af 18 kt. guld. L. 19 cm. Vægt ca. 34,5 g.

Fremstår med alders- og brugsslitage. Låsen er delvist itu. Mangler indstik.

Smykker, 22. august 2018

Vur­dering

8.000 DKK

Hammerslag